+353 (0) 85 725 7260

NURKOWANIE Z DIVE ACADEMY W IRLANDII Odkryj przygodę nurkowania

Zanurkuj w Irlandii

Odkryj nurkowanie w Atlantyku w Irlandii

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest oddychać pod wodą? Jeśli chcesz się dowiedzieć, a nie masz ochoty od razu na poważny certyfikowany kurs, program "Odkryj Nurkowanie w Atlantyku" pozwoli ci poznać smak przygody oraz ogólnie rzecz biorąc sprawdzić, czy ci się to spodoba. 

Dlaczego z nami?

  • Jesteśmy polskim centrum nurkowym
  • Znajdujemy sie na krawędzi Europy na zjawiskowym szlaku Wild Atlantic Way
  • Posiadamy WYJĄTKOWE AKWARIUM, którego używamy podczas naszych kursów ale rowniez do nurkowania dla zabawy
  • Dbamy o środowisko naturalne
  • Posiadamy w naszej szkole ogrzewany 25m basen
  • Oferujemy BEZPŁATNE JACUZZI, SAUNĘ I ŁAŹNIĘ PAROWĄ

Czego się nauczysz?

Nauczysz się podstaw nurkowania pod bezpośrednim nadzorem profesjonalnego instruktora PADI. Nauczysz się, że naprawdę możesz oddychać pod wodą.

  • Dowiesz się jakie to uczucie mieć na sobie sprzęt nurkowy i jak łatwo jest się w nim poruszać pod wodą najpierw w basenia a nastepnie w Atlantyku.
  • Zobaczysz jak to jest oddychać pod wodą i nauczysz się czuć się swobodnie
  • Poznasz podstawowe techniki nurkowania oraz zasady bezpieczeństwa, co poprowadzi cię dalej do pełnego certyfikowanego kursu nurkowania

Wymagania

Żeby uczestniczyc w programie Odkryj Nurkowanie w Atlantyku musisz mieć ukończone 10 lat. 

Element zabawy

Nie ma nic lepszego niż oddychanie pod wodą po raz pierwszy. Trzeba się do tego powoli przyzwyczaić - w końcu istoty ludzkie nie do tego zostały stworzone - ale po kilku minutach oniemienia z wrażenia - większość uczestników zdaje sobie sprawę jak łatwe jest nurkowanie. A gdzie ta zabawa? To wszystko jest zabawa!

A do tego - będziesz na plusie! Twoje doświadczenie z nurkowania w Atlantyku liczy się do zdobycia certyfikatu PADI Scuba Diver or Open Water Diver. Będziesz więc o jeden krok do przodu, kiedy się na niego zdecydujesz.  

Sprzęt, którego użyjesz

Będziesz używał podstawowego sprzętu do nurkowania - maska, rurka i płetwy, kamizelkę wypornościową, z butlą i regulatorem do oddechania. Będziesz miał na sobie piankę nurkową i obciążniki.

Twoja następna przygoda

Po zakończonym programie Odkryj Nurkowanie w Atlantyku masz otwarta drogę do tego, aby zapisać się na kurs: Scuba Diver lub Open Water Diver i zostac wykwalifikowanym nurkiem. 

Jak sie zapisac na Nurkowanie w Atlantyku

Poniżej jest wykaz wszystkich możliwych programów na kilka miesięcy do przodu. Wybierz dzień, który najbardziej Ci odpowiada i naciśnij ikonkę "Kup Teraz". Rezerwacja jest bardzo prosta i działa praktycznie tak samo, jak większość sklepów internetowych. Jeśli będziesz miał jakieś kłopoty skontaktuj się z nami.